LLS1E273MELC
CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1E273MELC
LLS1E273MELC Hakkında
Nichicon LLS1E273MELC, 27000 µF kapasitansı ve 25V voltaj derecelendirmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için uygun olan bu polar kondansatör, radial can-snap-in paket tipinde sunulmaktadır. 3000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük ve yüksek frekans ripple akımına karşı dirençli özelliklere sahiptir (6.02 A @ 120 Hz, 6.923 A @ 50 kHz). Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.923 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V