LLS1E183MELA
CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1E183MELA
LLS1E183MELA Hakkında
Nichicon LLS1E183MELA, 18000 µF kapasitansı ve 25V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 120 Hz'de 4.68A ve 50 kHz'de 5.382A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.382 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V