LLS1E103MELZ
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1E103MELZ
LLS1E103MELZ Hakkında
Nichicon LLS1E103MELZ, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile çalışan bu radial snap-in tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (85°C'de) sunan kondansatör, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 50 kHz'de 3.8065 A ve 120 Hz'de 3.31 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8065 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V