LLS1C393MELC
CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1C393MELC
LLS1C393MELC Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLS1C393MELC, 39000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipinde montaj kolaylığı sağlayan bu kondansatör, through-hole monte edilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. 50 kHz'de 7.038 A ve 120 Hz'de 6.12 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömrü vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.038 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V