LLS1C273MELC
CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1C273MELC
LLS1C273MELC Hakkında
Nichicon LLS1C273MELC, 27000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paketleme ile PCB'ye monte edilir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 50 kHz'de 5.543A ve 120 Hz'de 4.82A ripple akımını destekler. Güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.543 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V