LLG2Z821MELZ35
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z821MELZ
LLG2Z821MELZ35 Hakkında
Nichicon LLG2Z821MELZ35, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj türü ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunur. 50 kHz'de 3.675A, 120 Hz'de 2.45A ripple akımı tolere edebilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.675 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V