LLG2Z821MELA30
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z821MELA30
LLG2Z821MELA30 Hakkında
Nichicon LLG2Z821MELA30, 820 µF kapasitansı ve 180 V rated gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 2000 saat ömrü 85°C'de sağlar. 50 kHz'de 3.6 A ve 120 Hz'de 2.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V