LLG2Z681MELA25
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z681MELA25
LLG2Z681MELA25 Hakkında
Nichicon LLG2Z681MELA25, 680 µF kapasitansı ve 180 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu bileşen, 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlayarak endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanım için uygundur. 50 kHz'de 3.15 A ripple current kapasitesi ile AC uygulamalarında etkin performans gösterir. ±20% tolerans ve through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V