LLG2Z332MELC45
CAP ALUM 3300UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z332MELC45
LLG2Z332MELC45 Hakkında
Nichicon LLG2Z332MELC45, 3300 µF kapasitanslı 180 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile PCB'ye yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 7.5 A ve 120 Hz'de 5 A ripple akım toleransı vardır. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V