LLG2Z272MELC40
CAP ALUM 2700UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z272MELC40
LLG2Z272MELC40 Hakkında
Nichicon LLG2Z272MELC40, 2700 µF kapasitanslı, 180 V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletilme sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 50 kHz'de 7.05 A, 120 Hz'de 4.7 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.05 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V