LLG2Z272MELB50
CAP ALUM 2700UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z272MELB50
LLG2Z272MELB50 Hakkında
Nichicon LLG2Z272MELB50, 2700 µF kapasitansına sahip 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 50 kHz'de 7.05 A ve 120 Hz'de 4.7 A ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.05 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V