LLG2Z222MELC35
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z222MELC35
LLG2Z222MELC35 Hakkında
Nichicon LLG2Z222MELC35, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 6.45A, 120 Hz'de 4.3A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, inverter devreleri, motor kontrol uygulamaları ve genel amaçlı güç yönetimi sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.45 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V