LLG2Z222MELB45
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z222MELB45
LLG2Z222MELB45 Hakkında
Nichicon LLG2Z222MELB45, 2200 µF kapasitesine sahip 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sunmaktadır. ±20% toleransa ve -40°C ile 85°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 50 kHz'de 6.45 A ve 120 Hz'de 4.3 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj endüstriyel elektronik uygulamaları için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.45 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V