LLG2Z182MELB40
CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LLG2Z182MELB40
LLG2Z182MELB40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2Z182MELB40, 1800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltajla tasarlanan bu komponentin toleransı ±20% olup, radial snap-in paket tipinde gelir. 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. 50 kHz frekansında 5.4A, 120 Hz frekansında 3.6A ripple current değerleriyle belirtilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V