LLG2Z152MELC30
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z152MELC30
LLG2Z152MELC30 Hakkında
Nichicon LLG2Z152MELC30, 1500 µF kapasitanslı, 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile montaj kolaylığı sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 50 kHz'de 4.95 A ve 120 Hz'de 3.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.95 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V