LLG2Z102MELB25
CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2Z102MELB25
LLG2Z102MELB25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2Z102MELB25, 1000 µF kapasitansına ve 180V rated voltajına sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı 3.975 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.65 A'dır. Güç kaynakları, konvertörler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.975 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V