LLG2W331MELB35
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2W331MELB35
LLG2W331MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2W331MELB35, 330 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilim özelliğine sahip polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tipinde paketlenmesi ile through-hole montajı için tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunarak, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve 2.7885 A @ 50 kHz ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7885 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V