LLG2G391MELZ50
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2G391MELZ50
LLG2G391MELZ50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2G391MELZ50, 390 µF kapasitansa ve 400 V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. General purpose uygulamalar için tasarlanmış bu komponentin nominal kapasitans toleransı ±20% olup, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 50 kHz'de 2.717 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.9 A'dir. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtrasyon devreleri, enerji depolama uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V