LLG2G391MELC25
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2G391MELC25
LLG2G391MELC25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2G391MELC25, 390 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömür süresi (85°C'de) ile genel amaçlı güç uygulamalarında, filtrele ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında stabil çalışır. ±20% toleransı ile 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V