LLG2G221MELZ35
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2G221MELZ35
LLG2G221MELZ35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2G221MELZ35, 220 µF kapasitansına sahip radial snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür ile endüstriyel ve genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 2.002A ve 120 Hz'de 1.4A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V