LLG2E331MELZ25
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2E331MELZ
LLG2E331MELZ25 Hakkında
Nichicon LLG2E331MELZ25, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Snap-in radial montaj türü ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi verir. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 50 kHz'de 2.865A ve 120 Hz'de 1.91A ripple akımını tolerans edebilir. İçyapı filtreleme, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devreleri gibi çeşitli uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.865 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V