LLG2D821MELZ40
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D821MELZ40
LLG2D821MELZ40 Hakkında
Nichicon LLG2D821MELZ40, 820 µF kapasitesine ve 200 V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.735 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Snap-in paket tipi ile kompakt tasarımları destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.735 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V