LLG2D681MELA30
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D681MELA30
LLG2D681MELA30 Hakkında
Nichicon LLG2D681MELA30, 680 µF kapasitesi ve 200 V rated voltage'a sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 50 kHz'de 3.42 A ve 120 Hz'de 2.28 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.42 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V