LLG2D561MELZ30
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D561MELZ30
LLG2D561MELZ30 Hakkında
Nichicon LLG2D561MELZ30, 560 µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketi ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantilediği için, endüstriyel ve tüketici elektroniksi uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 50 kHz'de 3.105 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.105 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V