LLG2D561MELA25
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D561MELA25
LLG2D561MELA25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2D561MELA25, 560 µF kapasitanslı, 200V nominal voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial bağlantılı, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 50 kHz'de 3.105 A, 120 Hz'de 2.07 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverter devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.105 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V