LLG2D152MELC30
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D152MELC30
LLG2D152MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2D152MELC30, 1500µF kapasitanslı polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun, radial snap-in montaj türü sayesinde PCB'ye kolay yerleştirilir. 2000 saat ömür adetiyle 85°C sıcaklıkta güvenilir çalışma sağlar. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, 50 kHz'de 4.935A ripple akım kapasitesi ve 120 Hz'de 3.29A ripple akım toleransı ile genel amaçlı güç kaynağı, filtre ve enerji depolama devreleri için idealdir. ±20% tolerans ile tersine kutuplandırma koruması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.935 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V