LLG2D152MELB35
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D152MELB35
LLG2D152MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2D152MELB35, 1500µF kapasitansına ve 200V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun can paketi içinde sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% toleransla üretilmiştir. 50 kHz'de 4.47A, 120 Hz'de 2.98A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.47 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V