LLG2D122MELB30
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2D122MELB30
LLG2D122MELB30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2D122MELB30, 1200 µF kapasitansına ve 200V voltaj derecelendirilmesine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama için kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür süresine ulaşır. ±20% tolerans değeri ile yüksek frekansta 4.215 A, düşük frekansta 2.81 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile standart PCB uygulamalarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.215 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V