LLG2C272MELC40
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2C272MELC40
LLG2C272MELC40 Hakkında
Nichicon LLG2C272MELC40, 2700 µF kapasitanslı, 160 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 50 kHz'de 8.175 A ve 120 Hz'de 5.45 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri, endüstriyel amplifikatörler ve genel amaçlı uygulamalarda filtre kondansatörü olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.175 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V