LLG2C152MELA40
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2C152MELA40
LLG2C152MELA40 Hakkında
Nichicon LLG2C152MELA40, 1500 µF kapasitansı ve 160V nominal voltajı ile radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti eder. 50 kHz'de 5.1 A ve 120 Hz'de 3.4 A ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V