LLG2C122MELA35
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLG2C122MELA35
LLG2C122MELA35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLG2C122MELA35, 1200µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda güç kaynakları, DC filtreleme ve enerji depolama alanlarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresinde çalışmaya uygun tasarlanmıştır. ±20% kapasite toleransına sahip bu kondansatör, 50 kHz'de 4.875A ve 120 Hz'de 3.25A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj özelliği ile PCB'lere doğrudan lehimleme ile bağlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.875 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V