LKX2W331MESC35
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2W331MESC35
LKX2W331MESC35 Hakkında
Nichicon LKX2W331MESC35, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime uygun olan bu radial, snap-in montajlı kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ±20% toleransa sahip olan ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 50 kHz'de 1.9734 A ve 120 Hz'de 1.38 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir ve ses yükseltici devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9734 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V