LKX2W151MESA35
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2W151MESA35
LKX2W151MESA35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKX2W151MESA35, 150µF kapasitansı ve 450V rated voltage'ı ile yüksek voltajlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömrü garantisinin verildiği bu kondansatör, özellikle audio ekipmanlarında güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve AC coupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, 120 Hz'de 790 mA ve 50 kHz'de 1.1297 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1297 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V