LKX2W121MESY45
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2W121MESY45
LKX2W121MESY45 Hakkında
Nichicon LKX2W121MESY45, 120 µF kapasitanslı, 450V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.0296 A ve 120 Hz'de 720 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Audio uygulamaları, güç kaynakları ve filtre devreleri için kullanılır. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir.
Applications Audio
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0296 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V