LKX2W101MESA25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKX2W101MESA
LKX2W101MESA25 Hakkında
Nichicon LKX2W101MESA25, 100 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, ses frekansı uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile sağlanan kondansatör, 50 kHz'de 986.7 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 986.7 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V