LKX2G820MESZ25
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2G820MESZ
LKX2G820MESZ25 Hakkında
Nichicon LKX2G820MESZ25, 82 µF kapasitesine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile belirtilen değerinde çalışır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 50 kHz'de 915.2 mA, 120 Hz'de 640 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik çalışma ömrü garantisi ile -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenli çalışır.
Applications Audio
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915.2 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V