LKX2G681MESC50
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2G681MESC50
LKX2G681MESC50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKX2G681MESC50, 680µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile audio uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışmaktadır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ve 50 kHz'de 3.0316 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve diğer analog devreler için uygun bir seçenektir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0316 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V