LKX2G331MESB40
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2G331MESB40
LKX2G331MESB40 Hakkında
Nichicon LKX2G331MESB40, 330 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through hole montajına uygundur. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.0592 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, audio amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0592 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V