LKX2G271MESB35
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2G271MESB35
LKX2G271MESB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKX2G271MESB35, 270 µF kapasitanslı ve 400 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, özellikle ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. 50 kHz'te 1.7446 A ve 120 Hz'te 1.22 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj şekli sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında kolay entegrasyon sağlar. Audio amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V