LKX2G221MESC25
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2G221MESC25
LKX2G221MESC25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKX2G221MESC25, 220 µF kapasitanslı ve 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipiyle through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 1.573 A @ 50 kHz ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, filtering ve coupling uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V