LKX2G221MESA40
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2G221MESA40
LKX2G221MESA40 Hakkında
Nichicon LKX2G221MESA40, 220 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olan bu bileşen, özellikle ses (audio) uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömürlüdür. Yüksek frekansta 1.573 A @ 50 kHz ve düşük frekansta 1.1 A @ 120 Hz ripple akımı kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile monte edilmesi gereklidir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V