LKX2G181MESZ40
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKX2G181MESZ40
LKX2G181MESZ40 Hakkında
Nichicon LKX2G181MESZ40, 180 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paket tipinde üretilen bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) sunan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 1.3585 A ve 120 Hz'de 950 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3585 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V