LKX2E821MESB40
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2E821MESB
LKX2E821MESB40 Hakkında
Nichicon LKX2E821MESB40, 820 µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu komponen, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantiler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Audio uygulamaları için tasarlanmış olan kondansatör, 50 kHz'de 3A ve 120 Hz'de 2A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, amplifikatörler ve ses işleme devrelerinde filtre ve güç depolama elemanı olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V