LKX2E681MESA50
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2E681MESA50
LKX2E681MESA50 Hakkında
Nichicon LKX2E681MESA50, 680µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C) ile ses frekansı (audio) uygulamalarına yöneliktir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 50 kHz'de 2.55A ve 120 Hz'de 1.7A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alçak ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V