LKX2E561MESA40
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2E561MESA40
LKX2E561MESA40 Hakkında
Nichicon LKX2E561MESA40, 560 µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 2.25 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere yerleştirilir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve audio filtrasyonu gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V