LKX2E331MESA25
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2E331MESA25
LKX2E331MESA25 Hakkında
Nichicon LKX2E331MESA25, 330 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj uyumlu bu bileşen, başta ses uygulamaları olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V