LKX2E271MESZ30
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2E271MESZ30
LKX2E271MESZ30 Hakkında
Nichicon LKX2E271MESZ30, 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, audio uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve sinyal işleme gibi görevlerde kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 2000 saatlik ömür garanti sağlar. 50 kHz'de 1.65A, 120 Hz'de 1.1A ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V