LKX2E102MESB45
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKX2E102MESB45
LKX2E102MESB45 Hakkında
Nichicon LKX2E102MESB45, 1000µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay ve güvenli şekilde takılır. Audio uygulamaları için özel olarak tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile yüksek frekans (50 kHz'de 3.3A) ve düşük frekans (120 Hz'de 2.2A) ripple akım kapasitelerine karşılık verebilir. Ses sistemleri, güç kaynakları ve filtre devrelerinde güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V