LKX2D471MESZ35
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2D471MESZ35
LKX2D471MESZ35 Hakkında
Nichicon LKX2D471MESZ35, 470 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial, snap-in montaj tipinde Through Hole bağlantısıyla kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında işletilmek üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saatlik ömür spec'ine sahiptir. Audio uygulamalarında kullanılmak için optimize edilmiştir. 50 kHz'de 2.22 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple current kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj ve kapasitans değeriyle güç kaynakları, filtre ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V