LKX2D391MESZ30
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2D391MESZ30
LKX2D391MESZ30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKX2D391MESZ30, 390µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V dereceli voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans ve -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesine uyumludur. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı 1.965A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 1.31A'dir.
Applications Audio
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.965 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V